اطلاعات تماس
درباره ما
قوانین استفاده
ثبت نام کلاس
مقالات روز
26 مهر 1397
/ 18 October 2018
ثبت نام

درباره ما

به نام آفریننده زیبایی ها

 

     یکی از جذاب ترین و در عین حال پیچیده ترین پدیده های عصر انقلاب صنعتی، عصر فن آوری و البته عصر ارتباطات و اطلاعات، بازارهای مالی و انواع بورس ها می باشد. عرصه ای که هم به ظاهر سهل و آسان می نماید و هم در باطن خود هزاران قانون، معادله و محاسبات نوشته و نانوشته دارد.

 

     از آنجا که امروزه هر دانشی، حتی یک روز نمی تواند از نوآوری و روزآمد شدن برکنار بماند و سرعت تحولات بسیار اعجاب آور شده است، این عرصه نیز دستخوش اتفاقات فراوان و ایجاد و عرضه ابزارها، و امکانات مختلف و متنوع می باشد. و به همین دلیل فعالیت در این حوزه نیاز به یادگیری مستمر و مداوم دارد.

 

     دانش بورسی که در گذشته نه چندان دور به مطالعه چند جلد کتاب و یکی دو دوره آموزشی محدود می شد، اکنون بقدری گسترش یافته که به عنوان دوره هایی مستقل در مقاطع تحصیلی عالی تدریس می گردد. و دلیل اصلی عدم تمایل بسیاری از مردم برای سرمایه گذاری و حضور در بورس جدای از میزان و نحوه مدیریت ریسک، همین پیچیدگی و دشوار بودن و صد البته گران بودن دانش بورسی است.

 

     فرهنگ بورسی در پی آن است که این دانش جذاب، پیچیده، هیجان انگیز و البته سهل و ممتنع را تا حد توان و امکانات خویش، به راحت ترین و ساده ترین شکل ممکن در اختیار همگان قرار دهد، تا حداقل زمینه آشنایی کلی با این عرصه قدرتمند اقتصادی برای عموم علاقه مندان و تمام افراد جامعه ایرانی فراهم گردد.

 

     مسیری که سخت و دشوار است و همراهی همه دوستان و علاقه مندان را می طلبد، اما به یمن همین حضور گرم و نشاط بخش توانسته ایم که تا امروز و این مرحله در خدمت شما باشیم.

 

     به امید ساختن فردایی بهتر برای هر ایرانی، با اقتصادی مبتنی بر گسترش همگانی بازارهای مالی و بورس! با ما همراه شوید.

 

بورس را آسان و ارزان یاد بگیرید.

فرهنگ بورسی